PLUSTEK OpticFilm 8200i SE

375 €
Doprava zdarma, Na sklade
Doporučená ponuka sk.ab-com.cz

Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 583 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,98 €97 % • 2 416 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Info v obchodeZdarma1 814 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,9 €78 % • 3 843 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma85 % • 615 recenziíĎalšie informácie

Maximálna veľkosť predlohy
A6

• , zakúpené v sk.ab-com.cz

• Naozaj kvalitný skener. Priložený softvér SilverFast 8 ešte výrazne zvyšuje kvalitu získaných digitálnych fotografií. Aj keď je pomalší, lebo každá snímka sa skenuje zvlášť, je to však dôležité, keď sú fotky na jednom filme snímané pri rôznych podmienkach a nastaveniach expozície.
    • Bol som veľmi rozčarovaný, že propagovaná hardvérová funkcia odstránenia škrabancov a prachu nefunguje pre čiernobiele obrázky. Tá funkcia bol jeden z dôvodov, prečo som skener kúpil, lebo mám staré čiernobiele kinofilmy. Softvérová funkcia nie je zďaleka taká účinná. Zatiaľ som to odskúšal len na čiernobielych negatívoch. Považujem za nefér marketingovú praktiku, že táto výnimka nebola uvedená v žiadnych popisoch produktu a dozvedel som sa to, až keď som chcel skenovať negatív - oznámil mi to softvér. Treba však uviesť, že spoločnosť AB COM o tejto funkcii na svojej stránke nepíše vôbec, takže nedošlo k omylu ich vinou.
  • , zakúpené v Gigastore

• ?
  • , zakúpené v InterStore.sk

• Kvalita scannera je dobrá
    • SW na skanovanie nie je najlepší, ale použiť sa dá

Maximálna veľkosť predlohy
A6

Skener Plustek OpticFilm 8200 SE:Skener filmov Plustek OpticFilm 8200 SE vám dopomôže previesť vaše filmy v negatívach či pozitívach do digitálnej podoby v bezkonkurenčnej kvalite.Zariadenie ponúka rozlíšenie plných 7200 dpi, vďaka čomu získate skutočne kvalitné výsledky.Skener je veľmi skladný a nie je problémom mať ho stále pri sebe.K tomu dopomáha aj dodávané prenosné puzdro, ktoré môžete nosiť buď samostatne, alebo ho vložiť do tašky či batohu.Integrovaný infračervený kanál navyše dokáže detekovať škrabance a prach na pôvodnom filme, čím automaticky predíde nesprávnemu skenu.Okrem spomínaného puzdra je ku skeneru dodávaný aj pokročilý softvér SilverFast, ktorý určite využijete pre vylepšenie všetkých skenov presne podľa vašich predstáv.

Parametre a špecifikácie:

• SW na skanovanie nie je najlepší, ale použiť sa dá

• , zakúpené v talkive

• Kvalitný výrobok
    • Manuál programu SilverFast 8 nebol v slovenskom jazyku

Výrobok som si vybral hlavne pre jeho parametre a kvalitné skenovanie fotografii.
    Odporúčam ho ostatným záujemcom